Obráběč kovů / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

FirmaP Steel s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 45 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslavská 136, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: Obrábění kovů dle technické dokumentace na horizontální vyvrtávačce TOS HP 100 (předpoklad modernizace). Údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací. Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů. Odzkoušení vyrobených předmětů za použití základních měřicích a zkušebních přístrojů. Posléze dobrý pocit z dobře odvedené práce.
POŽADAVKY: Středoškolské vzdělání ve strojírenství. Praxi v obrábění kovů na frézkách, ideálně horizontální frézce. Znalosti ovládání běžných měřidel ve strojírenství, schopnost učit se, MIG/MAG svářečská praxe výhodou. Vazačská a jeřábnická praxe výhodou. Schopnost číst ve výkresové dokumentaci. Chuť pracovat a být za práci dobře odměněn.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na vzdělávání. Přátelská atmosféra menší výrobní společnosti. Různorodý charakter zakázkové výroby. Nadstandardní mzdové ohodnocení. 20 dní dovolené. Super pracovní kolektiv.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v pracovní dny od 8 do 15 hodin, na e-mailové adrese zasláním životopisu nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Čáslavská 136, Chrudim, 53701, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 45 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:P Steel s.r.o., IČ: 08895333
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:05. 02. 2024